Sběratelské edice

kartyU nás v obchůdku Vám vyložíme i karty. Neumíte se rozhodnout, čeká na Vás nějaké velké rozhodnutí a chcete ukázat cestu? Přijďte a my Vám karty vyložíme.

Co Vás při výkladu čeká? Hned několik překvapení. Snažíme se být jiní než ostatní, takže i tady jsme originální. Namalovali jsme VLASTNÍ TAROTOVÉ KARTY.  Takové karty nikdo nemá. Karty jsou malované ručně 100%  bez použítí štětce.

Originál karet je zasklený přímo v obchůdku  U ZELENÉHO STROMU  a z toho  jsme vyhotovili 50 číslovaných výtisků. Jen 50 klientů bude mít naše TAROTOVÉ KARTY a ty dostanete jako dárek k výkladu, který si u nás nechá udělat. Naučíme Vás jak karty používat a ty si budete moci vykládat úplně sami z pohodlí domova. Pokud karty už máte a jde Vám pouze o výklad, klidně se u nás zastavte také.

 

Tarotové karty, které najdete u nás jsou originální sběratelskou edicí ZELENÉHO STROMU, skládají se z karet VELKÝCH ARKÁN a jsou to karty, které Vám ukáží cestu, pokud se neumíte a nedokážete sami rozhodnout.

Ke každému vydání získáte ručně vázanou knihu s jednoduchým návodem, protože jsme mysleli na to, aby karty mohl použít i laik. Karty si tedy může vyložit a získat úplně každý.

Na každém návodu najdete číslo vydání, které jste si zakoupili a ručně malovaného Anděla tuží a jak jinak než takového, kterého mít nikdo jiný nebude. Každé vydání je totiž originální. Uvnitř je vlastnoruční podpis autora, tedy mne Lenky Syrovátkové.

Vykládání kartet NUTNO OBJEDNAT TELEFONICKY  775 031 643

Pexeso

Originál je vystavený u Zeleného stromu, omezený počet vydání této unikátní sady 100 ks.