Obrazy, malba přímo na zeď, obrázky dětem

U ZELENÉHO STROMU najdete originální obrazy, na kterých nemusí být pouze a jen Andělé. MALUJEME OBRAZY do nejrůznějších interiérů, ať už moderní nebo stylové. Nečekejte u nás portréty, zátiší nebo krajinky. Malujeme na základě našich citů, představivosti a vždy s příhlédnutím na interiér, v nejrůznějších technikách i cenových kategoriích. NAŠE OBRAZY SI MŮŽE POŘÍDIT OPRAVDU KAŽDÝ.

 

Andělská kresba

Anděly malujeme nejrůznějšími technikami a  v nejrůznějších cenových kategoriích. Individální přístup je to, co náš obchůdek preferuje především, takže obraz svého Anděla může mít opravdu každý…

Každý máme svého Strážného Anděla, někteří z nás je vidí a mluví s nimi, někteří to nedokáží, ale přejí si mít je na blízku.  Je jedno, do které skupiny patříte, ale pokud toužíte potom mít doma obraz s Andělem, kterého někdo namaloval přímo pro Vás pak stačí přijít k nám k “ZELENÉMU STROMU“ a mít sebou fotografii. Je jedno jestli namalujeme Anděla přímo pro Vás nebo pro Vaše blízké,namalujeme Anděla kterého mít nikdo jiný nebude, Anděla určeného právě Vám, Anděla malovaného rukama…

Ilustrace knížek

„Jeden život, jedna šance?“ a „Kotrmelce“

Naše kresby byly použity i jako ilustrace obálky knížky „Jeden život, jedna šance?“ Jany Maternové vydané v roce 2015 u Skleněný můstek s.r.o.

Také v pořadí druhá kniha „Kotrmelce“ Jany Maternové ilustrovaná našimi kresbami je už nyní k zakoupení také u Zeleného stromu.